1.5KE39ARL4G Littelfuse Inc. TVS DIODE 33.3V 53.9V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE39ARL4G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 33.3V 53.9V AXIAL
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
53.9V
Pinge – rike (min) :
37.1V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33.3V
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
28A