1.5KE36ARL4G Littelfuse Inc. TVS DIODE 30.8V 49.9V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE36ARL4G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 30.8V 49.9V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
49.9V
Pinge – rike (min) :
34.2V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
30.8V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
30A