1.5KE33AG Littelfuse Inc. TVS DIODE 28.2V 45.7V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE33AG
Kirjeldus:
TVS DIODE 28.2V 45.7V AXIAL
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
45.7V
Pinge – rike (min) :
31.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
28.2V
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
33A