1.5KE20AG Littelfuse Inc. TVS DIODE 17.1V 27.7V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE20AG
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 17.1V 27.7V AXIAL
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
27.7V
Pinge – rike (min) :
19V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
17.1V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
54A