1.5KE18AG Littelfuse Inc. TVS DIODE 15.3V 25.2V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE18AG
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 15.3V 25.2V AXIAL
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
25.2V
Pinge – rike (min) :
17.1V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
15.3V
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
59.5A