02040717TXN Littelfuse Inc. ISO RELAY CO 5PIN 24V 20A
Relee
Tootja number:
02040717TXN
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
ISO RELAY CO 5PIN 24V 20A
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
Kontaktivorm :
Lõpetamise stiil :
Lülituspinge :
Mähise pinge :
Mähise tüüp :
Pakendamine :
Pooli vool :
Relee tüüp :
seeria :
Tegevusaeg :
Töötemperatuur :
Väljalaske aeg :
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
Laos
37,785
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
02040717TXN Konkurentsivõimelised hinnad
02040717TXN Iseärasused
02040717TXN is produced by Littelfuse Inc., belongs to Toitereleed, üle 2 amprit.
02040717TXN Toote üksikasjad
02040717TXN – Toitereleed, üle 2 amprit disainitud puhvervõimendid ja toodetud Littelfuse Inc..
02040717TXN, mida pakub Littelfuse Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 02040717TXN on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
02040717TXN Seotud märksõnad
02040717TXN Hind
02040717TXN Maalimine
02040717TXN Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "0204" seeria tooteid