APA1606SGC Kingbright LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
optoelektroonika
Tootja number:
APA1606SGC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
0.60mm
Lainepikkus – domineeriv :
568nm
Lainepikkus – tipp :
565nm
Millikandela reiting :
12mcd
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.60mm
Objektiivi värv :
Colorless
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount, Right Angle
Pakend/ümbris :
2-SMD, No Lead
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
2.2V
Praegune – Test :
20mA
Seadistamine :
seeria :
Suurus/Mõõdud :
1.60mm L x 1.20mm W