T495X686K020ATE120 KEMET CAP TANT 68UF 20V 10% 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
T495X686K020ATE120
Kirjeldus:
CAP TANT 68UF 20V 10% 2917
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
120 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.169" (4.30mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
68µF
Pinge – nimiväärtus :
20V
seeria :
T495
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C