T495X477M006ATE100 KEMET CAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
T495X477M006ATE100
Kirjeldus:
CAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
100 mOhm @ 100kHz
Kõrgus – istuv (max) :
0.169" (4.30mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
470µF
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
seeria :
T495
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C