T495D336K035ATE200 KEMET CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
T495D336K035ATE200
Kirjeldus:
CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
200 mOhm @ 100kHz
Kõrgus – istuv (max) :
0.122" (3.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
33µF
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
35V
seeria :
T495
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C