T494A335K016AT KEMET CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206
Kondensaatorid
Tootja number:
T494A335K016AT
Kirjeldus:
CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
4 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.071" (1.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
3.3µF
Pakend/ümbris :
1206 (3216 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
16V
seeria :
T494
Suurus/Mõõdud :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C