T494A225M010AT KEMET CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206
Kondensaatorid
Tootja number:
T494A225M010AT
Kirjeldus:
CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
6 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.071" (1.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
2.2µF
Pakend/ümbris :
1206 (3216 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
T494
Suurus/Mõõdud :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C