T491X476K035ATAUTO7776 KEMET CAP TANT 47.0UF 35.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491X476K035ATAUTO7776
Kirjeldus:
CAP TANT 47.0UF 35.0V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
600 mOhm
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.169" (4.30mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
47µF
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C