T491X107M020ZT2478 KEMET CAP TANT 100.UF 20.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491X107M020ZT2478
Kirjeldus:
CAP TANT 100.UF 20.0V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
500 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.169" (4.30mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
100µF
Pinge – nimiväärtus :
20V
seeria :
T491
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C