T491D686M010AT42807333 KEMET CAP TANT 68.0UF 10.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491D686M010AT42807333
Kirjeldus:
CAP TANT 68.0UF 10.0V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
800 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.122" (3.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
68µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
T491
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C