T491D107K010AT4839 KEMET CAP TANT 100.UF 10.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491D107K010AT4839
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 100.UF 10.0V
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
700 mOhm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.122" (3.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
100µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
T491
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C