T491C686M006ZT KEMET CAP TANT 68.0UF 6.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491C686M006ZT
Kirjeldus:
CAP TANT 68.0UF 6.0V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.2 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
68µF
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C