T491C475M035ZTZV99 KEMET CAP TANT 4.70UF 35.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491C475M035ZTZV99
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 4.70UF 35.0V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2 Ohm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
4.7µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2312 (6032 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
35V
seeria :
T491
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C