T491C475K025ATZQ017280 KEMET CAP TANT 4.70UF 25.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491C475K025ATZQ017280
Kirjeldus:
CAP TANT 4.70UF 25.0V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2.3 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
4.7µF
Pinge – nimiväärtus :
25V
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C