T491C226K010AT7280Z330 KEMET CAP TANT 22.0UF 10.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491C226K010AT7280Z330
Kirjeldus:
CAP TANT 22.0UF 10.0V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.6 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
22µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C