T491B685M006AT2478 KEMET CAP TANT 6.80UF 6.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491B685M006AT2478
Kirjeldus:
CAP TANT 6.80UF 6.0V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3.5 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
6.8µF
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C