T491B226M016AT4021 KEMET CAP TANT 22.0UF 16.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491B226M016AT4021
Kirjeldus:
CAP TANT 22.0UF 16.0V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2.2 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
22µF
Pinge – nimiväärtus :
16V
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C