T491B225K020ZT7027 KEMET CAP TANT 2.20UF 20.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491B225K020ZT7027
Kirjeldus:
CAP TANT 2.20UF 20.0V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3.5 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
2.2µF
Pinge – nimiväärtus :
20V
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C