T491B106K010AH4833 KEMET CAP TANT 10.0UF 10.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491B106K010AH4833
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 10.0UF 10.0V
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3 Ohm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
10µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1411 (3528 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
T491
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C