T491A685M010AH2478 KEMET CAP TANT 6.80UF 10.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491A685M010AH2478
Kirjeldus:
CAP TANT 6.80UF 10.0V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
4 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.071" (1.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
6.8µF
Pakend/ümbris :
1206 (3216 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C