T491A474K025AN KEMET CAP TANT 0.47UF 10% 25V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
T491A474K025AN
Kirjeldus:
CAP TANT 0.47UF 10% 25V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
13 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.071" (1.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
0.47µF
Pinge – nimiväärtus :
25V
Suurus/Mõõdud :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C