T491A336K006ATAUTO KEMET CAP TANT 33.0UF 6.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491A336K006ATAUTO
Kirjeldus:
CAP TANT 33.0UF 6.0V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2.5 Ohm
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.071" (1.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
33µF
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Suurus/Mõõdud :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C