T491A226K010ATAUTO KEMET CAP TANT 22.0UF 10.0V
Kondensaatorid
Tootja number:
T491A226K010ATAUTO
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 22.0UF 10.0V
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3.2 Ohm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.071" (1.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
22µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1206 (3216 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
T491
Suurus/Mõõdud :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C