T356M107K020AS KEMET CAP TANT 100UF 20V 10% RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
T356M107K020AS
Kirjeldus:
CAP TANT 100UF 20V 10% RADIAL
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
600 mOhm
Juhtmete vahe :
0.200" (5.08mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.740" (18.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
100µF
Pinge – nimiväärtus :
20V
seeria :
T356, UltraDip II
Suurus/Mõõdud :
0.402" Dia (10.20mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C