T356A475K006AS KEMET CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
T356A475K006AS
Kirjeldus:
CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% RADIAL
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
10 Ohm
Juhtmete vahe :
0.200" (5.08mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.339" (8.60mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
4.7µF
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
seeria :
T356, UltraDip II
Suurus/Mõõdud :
0.177" Dia (4.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C