T350A475K006AS KEMET CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
T350A475K006AS
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% RADIAL
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
10 Ohm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.100" (2.54mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.280" (7.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
4.7µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Disc
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
seeria :
T350, UltraDip II
Suurus/Mõõdud :
0.177" Dia (4.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C