SMC5.7472J100J33TR12 KEMET CAP FILM 4700PF 5% 100VDC 2220
Kondensaatorid
Tootja number:
SMC5.7472J100J33TR12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 4700PF 5% 100VDC 2220
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
High Temperature
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.126" (3.20mm)
Lõpetamine :
Solder Pads
Mahtuvus :
4700pF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2220 (5750 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SMC
Suurus/Mõõdud :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C