ALS81H302KF350 KEMET CAP ALUM 3000UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
ALS81H302KF350
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 3000UF 20% 350V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
58 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
3000µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
14.3A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
8.4A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
35 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C