ALS81A132DF350 KEMET CAP ALUM 1300UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
ALS81A132DF350
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1300UF 20% 350V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
117 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.504" (12.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1300µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
10.2A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
4.7A @ 100Hz
seeria :
ALS81
Suurus/Mõõdud :
1.417" Dia (36.00mm)
Takistus :
68 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C