ALS80H132DF350 KEMET CAP ALUM 1300UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
ALS80H132DF350
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1300UF 20% 350V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
117 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.504" (12.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1300µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
10.2A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
4.7A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.417" Dia (36.00mm)
Takistus :
68 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C