ALS80A302DF200 KEMET CAP ALUM 3000UF 20% 200V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
ALS80A302DF200
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 3000UF 20% 200V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
90 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.504" (12.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
3000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
200V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
10.6A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
6A @ 100Hz
seeria :
ALS80
Suurus/Mõõdud :
1.417" Dia (36.00mm)
Takistus :
61 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C