ALS31A332NF400 KEMET CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
ALS31A332NF400
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
49 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
1.252" (31.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.134" (105.00mm)
Lifetime@Temp. :
20000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
3300µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
21.3A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
13.4A @ 100Hz
seeria :
ALS31
Suurus/Mõõdud :
3.032" Dia (77.00mm)
Takistus :
36 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C