ALS30A222KF400 KEMET CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
ALS30A222KF400
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
78 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.134" (105.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
2200µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
13.5A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
8.4A @ 100Hz
seeria :
ALS30
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
56 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C