ALF40G183EE040 KEMET CAP ALUM 18000UF 20% 40V SNAP-IN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALF40G183EE040
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 18000UF 20% 40V SNAP-IN
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
53 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
18000µF
Pinge – nimiväärtus :
40V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
6.6A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
6.46A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
47 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C