ALF40G103EP100 KEMET CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAPIN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALF40G103EP100
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAPIN
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
24 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
10000µF
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
13.12A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
11.33A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
21 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C