ALF40G103EE063 KEMET CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP-IN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALF40G103EE063
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP-IN
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
60 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
10000µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pinge – nimiväärtus :
63V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
5.81A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
5.69A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
53 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C