ALF40C152EP350 KEMET CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP-IN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALF40C152EP350
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP-IN
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
99 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole, Press-Fit
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
11.47A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
6A @ 100Hz
seeria :
ALF40
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
68 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C