ALF20G473EL040 KEMET CAP ALUM 47000UF 20% 40V SNAP-IN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALF20G473EL040
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 47000UF 20% 40V SNAP-IN
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
23 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.228" (82.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
47000µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pinge – nimiväärtus :
40V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
11.17A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
10.96A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
21 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C