ALF20G272KP400 KEMET CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP-IN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALF20G272KP400
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP-IN
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
66 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
2700µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole, Press-Fit
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
11.13A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
7.11A @ 100Hz
seeria :
ALF20
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
45 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C