ALF20G222KP450 KEMET CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP-IN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALF20G222KP450
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP-IN
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
70 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
2200µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
11.12A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
6.81A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
47 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C