ALF20G123EL100 KEMET CAP ALUM 12000UF 20% 100V SNAPIN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALF20G123EL100
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 12000UF 20% 100V SNAPIN
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
31 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.228" (82.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
12000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole, Press-Fit
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
9.45A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
9.14A @ 100Hz
seeria :
ALF20
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
27 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C