ALC10A681EL550 KEMET CAP ALUM 680UF 20% 550V SNAP-IN
Kondensaatorid
Tootja number:
ALC10A681EL550
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 680UF 20% 550V SNAP-IN
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
514 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.228" (82.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
680µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
550V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
6.18A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
3.87A @ 100Hz
seeria :
ALC10
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
450 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C