685MSR100K Illinois Capacitor CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
685MSR100K
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
1.083" (27.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.925" (23.50mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
6.8µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MSR
Suurus/Mõõdud :
1.260" L x 0.571" W (32.00mm x 14.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C