478CKS035MQY Illinois Capacitor CAP ALUM 4700UF 20% 35V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
478CKS035MQY
Kirjeldus:
CAP ALUM 4700UF 20% 35V T/H
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
71 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.437" (36.50mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
4700µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.5A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
2.5A @ 120Hz
seeria :
CKS
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C