476CKS450MQW Illinois Capacitor CAP ALUM 47UF 20% 450V THRU HOLE
Kondensaatorid
Tootja number:
476CKS450MQW
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 450V THRU HOLE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
7.055 Ohm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.240" (31.50mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
684mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
380mA @ 120Hz
seeria :
CKS
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C